Plakat zachęcający do udziału w koncercie

Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową i koncert bożonarodzeniowy

Zapraszamy w niedzielę, 27 grudnia, na internetową transmisję koncertu bożonarodzeniowego w wykonaniu duetu artystów: Władysława Szymańskiego (organy) i Stanisława Dziewiora (trąbka). Koncert to część zadania KRK 27. Festiwal „Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową”, które wygrało w zeszłym roku głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Zagłosowało na nie wtedy blisko pół setki mieszkańców Krakowa.

Plakat zachęcający do udziału w koncercie kapeli Ciupaga

Pośpiewaj góralskie kolędy wspólnie z BO Małopolska!

Zapraszamy w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia na transmisję on-line koncertu kolęd w wykonaniu Kapeli Ciupaga. Koncert to jeden z elementów zwycięskiego zadania z 4. edycji BO WM - SAD 35. RAZEM możemy zdziałać o wiele więcej!, które w zeszłym roku zdobyło ponad 3 tysiące głosów!

Plakat promujący budżet obywatelski

Rekord: Mieszkańcy zgłosili 343 zadania do 5. edycji BO Małopolska

Małopolanie nie zawiedli – do tegorocznej, 5. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, zgłoszono aż 343 zadania, czyli o 104 więcej niż przed rokiem. To najlepszy wynik w historii całego projektu Województwa Małopolskiego.

Sprawdź listę zadań z 5. Edycji BO Małopolska, które przeszły do dalszej oceny

Mimo panującej pandemii, w tym roku padł kolejny rekord w historii Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego – mieszkańcy zgłosili w sumie aż 343 pomysłów, czyli o 104 więcej niż przed rokiem. Wstępnej weryfikacji nie przeszło zaledwie 9 zadań – część z nich dotarła po wymaganym terminie, czyli po 15 października br. Jedno zostało zgłoszone do urzędu marszałkowskiego w nieprawidłowy sposób, jedno nie miało dołączonej wymaganej listy poparcia.

Plakat piątek edycji budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego

Zgłoś zadanie do BO Małopolska i zmień swoją okolicę!

1 września wystartował nabór zadań do 5. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Mieszkańcy Małopolski mają czas do połowy października, żeby złożyć zadanie i zebrać wymagane 30 podpisów poparcia. Na najlepsze zwycięskie zadania Zarząd Województwa Małopolskiego przeznacza w sumie 12 mln zł.