Featured

Liczymy głosy!

Ruszyło liczenie papierowych głosów oddanych przez mieszkańców na zadania z 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Od dziś informacje z kart będą wprowadzane i weryfikowane w systemie informatycznym. Liczenie potrwa do 14 sierpnia. Wyniki tegorocznej edycji BO – czyli zwycięskie zadania, które będą realizowane w przyszłym roku – poznamy 1 października.
Featured

8. EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO JUŻ JESIENIĄ

Widzisz potrzebę rozwoju naszego województwa oraz swojego otoczenia? Masz pomysł na wydarzenie, które spodoba się mieszkańcom? Uważasz, że potrzebna jest inwestycja albo inicjatywa, która pomoże rozwiązać społeczny problem? Chcesz, żeby w Twojej okolicy było ciekawiej lub po prostu – piękniej? Dobrze się składa! Startuje 8. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Pomysły będzie można zgłaszać od 1 do 31 października 2024 roku.

Featured

Wiesz gdzie zagłosować?

Do 14 czerwca trwa głosowanie na projekty w ramach 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Mieszkańcy Małopolski decydują na co zostanie przeznaczone 16 milionów złotych z Budżetu Województwa Małopolskiego.

grafika informująca o terminach głosowania 15 V-14 VI
Featured

Głosowanie czas start!

To decydujący etap 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, w ramach, którego mieszkańcy Małopolski zdecydują na co przeznaczyć 16 mln złotych. Głosowanie będzie możliwe od 15 maja do 14 czerwca br. O głosy powalczą aż 232 projekty.

Featured

Znamy ostateczną listę zadań, które powalczą o głosy Małopolan

Poznaliśmy ostateczną listę zadań zakwalifikowanych do głosowania w ramach 7. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Małopolanie będą mieli z czego wybierać, na liście znalazły się aż 232 zadania.