Oficjalne wyniki glosowania mieszkańców w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Sprawdź na jakie zadania głosowali Małopolanie w 5. edycji BO WM

W ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego zagłosowało prawie 246 tys. osób – mamy więc kolejny rekord! Małopolanie zdecydowanie postawili na sport i kulturę, nasze województwo zrealizuje 85 zadań na łączna kwotę 12 mln zł! 

Głosowanie mieszkańców Małopolski w ramach 5 edycji Budżetu Obywatelskiego zostało zakończone.

Głosowanie w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego oficjalnie zakończone!

14 czerwca Mieszkańcy Małopolski wrzucili do urn ostatnie karty do głosowania. O godzinie 23:59 został zamknięty panel umożliwiający oddanie głosu przez Internet. Także głosy, które będą spływać do Urzędu Marszałkowskiego po wskazanym terminie, zostaną uznane za nieważne.
Na realizację zwycięskich projektów zostało przeznaczone 12 mln złotych.

Zapoznaj się z opisem poszczególnych zadań dopuszczonych do głosowania 5. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

BO Małopolska: Poznaj bliżej zadania i oddaj głos na jedno z nich!

Wybór zadań jest ogromny, a głos tylko jeden. Jeśli jeszcze nie wiecie, na jakie zadanie chcielibyście zagłosować, publikujemy skrótowy opis każdego projektu dopuszczonego do głosowania w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Głosowanie do 14 czerwca 2021 roku

Budżet Obywatelski Małopolska 2021. Ruszyło głosowanie!

Od 14 maja wszyscy mieszkańcy Małopolski, którzy ukończyli 16 lat, mogą oddać swoje głosy na projekty w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W tym roku przyjęto do głosowania rekordową liczbę zadań – jest ich aż 234. Głosowanie trwa do 14 czerwca, a wyniki poznamy do 22 października.

Załączona do artykułu grafika ma charakter informacyjny. Na dole obrazka umieszczono hasło: "Znamy listę zadań dopuszczonych do głosowania!". Po prawej stronie znajduje się postać Tomka. Jest to element identyfikacji wizualnej Budżetu Obywatelskiego WM.

Ponad 230 projektów czeka na głosy Małopolan!

Do głosowania w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego dopuszczono rekordową liczbę zadań. O tym, które z nich zostaną zrealizowane, zdecydują Mieszkańcy Małopolski. Głosowanie zacznie się 14 maja i potrwa do 14 czerwca 2021 roku. Do rozdysponowania jest 12 milionów złotych!

Grafika zachęcająca do przeczytania artykułu. Na dole po prawej stronie zdjęcia umieszczono napis: Sprawdź gdzie i jak możesz głosować w ramach piątej edycji BO Małopolska. Na obrazku zamieszczono także dwie postacie - Małgosi po lewej stronie grafiki oraz Tomka w prawej części grafiki. Są to elementy identyfikacji wizualnej Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

BO Małopolska: Sprawdź gdzie i w jaki sposób oddać swój głos!

Głosowanie zacznie się już 14 maja i będzie trwać do 14 czerwca 2021 roku. Każdy mieszkaniec Małopolski, który ukończył 16 lat  będzie mógł oddać głos na wybrane przez siebie zadanie.

BO Małopolska: Zmiana terminu głosowania!

Po środku obrazka znajduje się chmurka, w której widnieje napis Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego. W chmurce z prawej strony znjaduje się patren z loga Małopolski. Do okoła obrazka są także: biały telefon, biała klawiatura,szary notes z czarnym długopisem, białe słuchawki oraz notes z ołówkiem.

Znamy wstępne listy zadań odrzuconych i dopuszczonych do głosowania w 5. edycji BO Małopolska!

Znamy wstępne listy zadań odrzuconych i dopuszczonych do głosowania w 5. edycji BO Małopolska!

W wyniku oceny zadań dokonanej przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz podległych mu jednostek organizacyjnych pozytywną ocenę otrzymało 229 projektów zadań, które proponuje się dopuścić do głosowania.