Trwają zapisy na bezpłatne półkolonie finansowane z BO WM

Rok temu zadanie „TAR 37. Półkolonia dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością” znalazło się na liście zwycięskich projektów, zdobywając ponad 1500 głosów. Teraz przyszedł czas na realizację. Pierwszy turnus półkolonii już ruszył – na pozostałe zostały ostatnie miejsca. Warto się więc pospieszyć!

Każdy turnus półkolonii to 5 dni wypełnione sporą ilością atrakcji – nie tylko zajęcia grupowe, ale też indywidualne warsztaty prowadzone przez specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeutów, logopedów, oligofrenopedagogów. W planach półkolonii będą również zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, relaksacyjne i rehabilitacyjne z dostosowaniem form i metod pracy do potrzeb uczestników. Jednocześnie wychowankowie skorzystają z terapii logopedycznej i hipoterapii.


Dzięki finansowaniu z Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego udział w półkolonii jest bezpłatny. Organizator zapewnia również transport i wyżywienie. Udział w półkoloniach mogą wziąć dzieci i młodzież z niepełnosprawnością w wieku od 3 do 25 lat.

Zapisy oraz więcej informacji znajduje się na tej stronie.

polkolonie bo